top of page
IMG_1081_v2.png

Od 25 lat zajmujemy się produkcją zdjęć na wystawy fotograficzne

Lab.Art to producent wystaw fotograficznych, który dzięki najlepszym technologiom i materiałom jest w stanie zadbać o wyjątkową oprawę każdej fotografii. Przygotowaliśmy setki ekspozycji fotograficznych, tworząc i oprawiając zdjęcia najwyższej jakości. 

Specjalizujemy się w wykonywaniu cyfrowych powiększeń wielkoformatowych – zarówno dla Klientów indywidualnych, jak też na zlecenie firm i instytucji: agencji reklamowych, projektantów wnętrz, studiów fotograficznych, galerii czy muzeów.

Naszym celem jest produkcja wystaw fotograficznych w stu procentach dostosowanych do potrzeb każdego klienta. Jesteśmy najlepszym doradcą i pomagamy w doborze odpowiednich materiałów, by zdjęcia odpowiadały charakterowi wnętrz oraz randze wydarzeń.

Produkcja wystaw fotograficznych przy użyciu najlepszych technologii i materiałów

Niezależnie od wyboru technologii i podłoża gwarantujemy zachowanie najwyższej jakości druku, jaka w obecnej chwili jest dostępna na świecie. Nasze kwalifikacje zostały potwierdzone odpowiednimi certyfikatami i świadectwami, a także pozytywnymi opiniami wielu zadowolonych klientów – zarówno polskich, jak i zagranicznych. Dzięki temu zdjęcia na wystawy fotograficzne od Lab.Art cieszą się tak dużym zainteresowaniem.
 

Oferujemy nie tylko druk zdjęć, ale również powiększenia cyfrowe, które wykonujemy na wielu różnych rodzajach papieru, pochodzącego od najlepszych, światowych producentów. Dzięki temu fotografie są niezwykle szczegółowe i piękne, a także trwałe, spełniając oczekiwania przed długi czas. 
 

Wydruki zdjęć na papierze możemy również umieścić za szkłem zwykłym i muzealnym lub przezroczystą płytą plexi. Dysponujemy też dużym wyborem ram oraz passe-partout, które nadadzą pracy wyjątkowy charakter. Zapraszamy do kontaktu i przedstawienia nam swoich potrzeb – jako doświadczony producent wystaw fotograficznych zrealizujemy zamówienie profesjonalnie i szybko!

Nasze atuty

Wydruk zdjęć jest naszą specjalnością od lat i traktujemy go jak sztukę. Dlatego też produkując wystawy fotograficzne, dbamy nie tylko o dobór najlepszych technologii i materiałów, ale również profesjonalną obsługę każdego klienta. Co możemy Ci zapewnić?

wiz 6.png
  • Profesjonalne doradztwo.

  • Kompleksową obsługę.

  • Dostosowanie wydruków zdjęć do potrzeb klienta, na każdym etapie realizacji.

  • Znajomość specyfiki pracy galerii i muzeów.

  • Krótkie terminy realizacji.

  • Dopasowanie oferty do potrzeb i budżetu klienta.

  • Najwyższą jakość realizacji wydruków poparta certyfikatami.

  • Solidny i szybki montaż.

  • Wieloletnie doświadczenie.

bottom of page