top of page
nowe_logo_labart.png
wiz 2.png

Najbardziej kompleksowe laboratorium Fotografii Profesjonalnej w Polsce

LAB.art to produkcja wielkoformatowych fotografii profesjonalnych i "płacht" do aranżacji przestrzeni i dekoracji wnętrz. Nasz zespół produkcyjny ma na koncie setki ciekawych projektów, będących wyrazem naszego profesjonalizmu, super technologii oraz kreatywności. Jesteśmy w stanie spełnić najbardziej nietypowe wymagania tak indywidualnych zamówień, jak i wielkich galerii handlowych, galerii sztuki, muzeów czy projektantów wnętrz. Jesteśmy w czołówce producentów folii Duratrans – materiału do podświetleń o rzadkiej jakości. Zdjęcia drukujemy na papierze fotograficznym, Fine Art, na płótnie i na szkle. Do każdego zamówienia podchodzimy wg zasady "tailor-made" - indywidualne podejście oraz szybka realizacja zlecenia, to wizytówka współpracy z LAB.art. Traktujemy druk zdjęć jako rodzaj sztuki, o jakości której stanowi kreatywny pomysł, dobór materiały produkcyjnych i perfekcyjne wykończenie. Produkując wystawy fotograficzne, zapewniamy dbałość o każdy nawet najmniejszy szczegół, co w rezultacie daje efekt WOW!

wiz 4.png

Poznaj nasze
produkty

W naszym LABORATORIUM Fotografii realizujemy zamówienia galerii sztuki i handlowych, muzeów, fotografików oraz projektantów przestrzeni.  Bardzo ważnym jest dla nas również Klient indywidualny, któremu dostarczamy wysokiej jakości cyfrowe wydruki wielkoformatowe, a także najwyższej jakości ich oprawę. Nasi Klienci dostają od nas rozwiązania, precyzyjnie dopasowane do swoich wymagań, a w efekcie widowiskową oprawę przestrzeni publicznych, biznesowych czy domowych wnętrz.

Zachwyć się  precyzją wydruków zdjęć na papierach Fine-Art, jakością naświetleń fotograficznych na papierze fotograficznym!

image-002.png

Zdjęce na papierze fotograficznym

lub Wydruk na papierze Fine Art

image-003.jpg

Zdjęce na papierze fotograficznym

lub Fine Art, naklejone na dibond

image-004.jpg

Zdjęce na papierze fotograficznym

lub Fine Art, naklejone na plexi, PCV, board

image-000.jpg

Zdjęce na papierze fotograficznym

pod szkłem akrylowym, naklejone na PCV lub dibond

image-001.jpg

Zdjęce na papierze fotograficznym

pod szkłem akrylowym, naklejone na czarne szkło akrylowe

wiz 1.png

Rodzaje
Opraw

Efektowna oprawa nada zdjęciom finalny sznyt

Nawet najpiękniejsze prace staną się jeszcze bardziej efektowne wisząc w odpowiedniej oprawie.   Niezależnie czy praca jest artystyczną fotografią, obrazem, akwarelą, czy rysunkiem, każda jej forma potrzebuje ramy dobranej pod względem stylu i przekazu jaki autor pragnie nadać.  Nasz zespół pomoże dopasować ramy z drewna bądź aluminium tak, by eksponowana praca była prawdziwym dziełem sztuki.

Dlaczego
my

Bo w naszym laboratorium fotograficznym LAB.art pracują fachowcy pasjonujący się fotografią równie bardzo, jak zawodowi fotografowie na codzień uwieczniający  obrazy w swoich obiektywach, by  później pokazać je światu już wydrukowane. 

Bo nasi fachowcy zorganizowali i wyprodukowali setki wystaw fotograficznych w kraju i zagranicą właśnie dla tych drugich.

 

Bo zależy nam na zaufaniu naszych klientów, którzy chcą mieć gwarancję, że ich zdjęcia na papierze czy płótnie będą absolutnie doskonałe. 

Bo wiemy z doświadczenia czego potrzebuje każda praca, każda wystawa a nawet aranżacja przestrzeni i potrafimy doradzić jakie materiały bądź technologie druku, formy ekspozycji będą najlepsze dla każdego zamówienia. 

Bo realizujemy montaż wystaw, wernisaży i ekspozycji wydrukowanych u nas prac.

Bo działamy sprawnie i szybko, by nasz Klient nie tracił czasu ani pieniędzy.

Poznaj nasze możliwości

1.jpg

Skanowanie

Negatywów

zdjęć

2.jpg

Wydruk i oprawa zdjęć

Na papierze fotograficznym i archiwalnym

3.jpg

Produkcja Wystaw Foto

Kmpleksowa obłsuga galerii, muzeów, artystów

Ikonki.jpg

Najwyższe Standardy

Certyfikat Epson Digigraphie

5.jpg

Doradztwo

Na każdym etapie produkcji

6.jpg

Logistyka i Montaż

Na terenie Polski i całej Europy

Najwyższa jakość

W świecie gdzie nie ma miejsca na bylejakość, gdzie konkurencja jest bezlitosna, stawiamy na najwyższe standardy produkcji wystaw fotograficznych. Mamy do tego niezbędne i  sprawdzone zaplecze technologiczne.  W realizacji zamówień na wystawy wykorzystujemy najnowocześniejsze urządzenia i materiały, by móc sprostać nawet najtrudniejszym, najbardziej kreatywnym wyzwaniom organizatora..

Tylko niezawodnie

Nasz zespół dysponuje warsztatem narzędzi i materiałów, który gwarantuje niezawodność przy produkcji wystaw fotograficznych. Nie ma dla nas zadań niemożliwych nie ma dla nas przeszkód. 

Tylko
precyzyjnie

Dzięki najnowocześniejszym technologiom druku z jakich korzystamy, gwarantujemy zdjęcia najwyższej jakości, precyzyjnie oddające to co widzi oko fotografa w obiektywie aparatu. Dopasowujemy metodę druku i podłoże. Precyzyjnie przenosimy zdjęcie czy to na płótno, papier czy szkło..

Tylko punktualnie
 

Dla nas DEADLINE, to DEADLINE, nie ma od niego odstępstwa. mamy szacunek do planów naszych klientów i na realizację każdego zamówienia z góry ustalony jest termin nieprzekraczalny. Dzięki temu nasi Klienci mogą planować swoje przedsięwzięcia bez obaw.

Co o nas mówią inni

Dorota Wielgopolan - PR Manager 

Jako manager wielu kampanii komunikacyjnych, projektów wizerunkowych, czy eventow, miałam potrzebę zrealizowania nie jednej produkcji druku wielkoformatowego i jego ekspozycji. Dzięki zespołowi LAB.art zawsze "dowoziłam" najbardziej widowiskowych, spektakularnych, więc niezapomnianym efektów. Polecam tych zawodowcó. Ich know-how, doświadczenie i narzędzia pracy są do pozazdroszczenia.

Nasze laboratorium od środka

AdobeStock_343877993.jpeg

Technologie z których korzystamy

8.png
7.png
6.png
5.png
4.png
3.png
2.png
1.png

+48 505 971 088
hello@lab.art.pl
ul. Józefa Bellottiego 1, u.2
01-022 Warszawa

bottom of page