top of page

Wydruk na papierze fotograficznym

Jedną z naszych wyjątkowych propozycji jest druk zdjęć na papierze fotograficznym. Papier ten daje niesamowite efekty satysfakcjonujące nawet najbardziej wymagających Klientów, którzy dążą do szczególnej estetyki w aranżacji każdej przestrzeni - domowej, publicznej, wystawienniczej. Dzięki tak wydrukowanym zdjęciom każdy wernisaż czy wystawa będzie estetyczną ucztą dla oczu oglądających.

Wydruk na papierze fotograficznym poleacny jest klientom indywidualnym, biznesowym czy instytucjonalnym. Realizujemy cyfrowe powiększenia wielkoformatowe z jakich korzystają galerie, muzea, agencje reklamowe, projektantci wnętrz i studia fotograficzne. Do ich wyboru jest nadruk na wysokiej jakości papierze fotograficznym lub folii Duratrans. Możliwości jakie daje format drukowanego zdjęcia i opcje jego wykończenia (w tym oprawa)o zachywcają końcowym efektem!

AdobeStock_343877993.jpeg

Druk zdjęć według najinnowacyjniejszych standardów

Efektowna oprawa druku

Oferując druk na papierze fotograficznym z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii i materiałów, jesteśmy w stanie spełnić najbardziej nietypowe zamówenia.

 

Materiały na jakich drukujemy rekomendujemy zależnie od celów wykorzystania zamówionych fotografi na:

  • papierze fotograficznym tradycyjnym, srebrnym ;

  • folii Duratrans, naświetlanej na Durst Lambda (mleczna folia Duratrans to materiał o najwyższym standardzie reklamowym i jest stosowana m.in. do produkcji kasetonów świetlnych).
     

Nasi eksperci jaki papier i wykończenie wydobędzie  z fotografii lub z projektu graficznego największy efekt WOW! Wykorzystujemy tylko rozwiązania najbardziej cenionych marek jak Fuji, Kodak i im podobnych.

Najwyższa jakośc druku jaki powstaje w naszym laboratorium to zasługa tak papieru fotograficznego, technologii druku jak i wieloletniego doświadczenia naszych fachowcow. ,Wszystko to gwarantuje naszym Klienteom perfekcyjną jakość druku, potwierdzoną certyfikatami i świadectwami oraz opiniami wielu zadowolonych Klientów – polskich i zagranicznych. 

Piękny obraz wydrukowany na paierze fotograficznym, powinien być równie pięknie wyeksponowany we właściwie dobranej oprawie. Final Touch nadajemy każdemu obrazowi uszlachetniając go specjalnymi laminatami (błyszczące, matowe lub satynowe), które zabezpieczają fotografie przed promieniowaniem UV i zarysowaniami, a powiększenia naklejamy na różne podłoża. Zeleżnie od oczekiwań Klientów mogą to być: drewno, plexi, lekka pianka lub aluminiowa płyta kompozytowa typu Dibond.

Nie pomijamy wagi odpowiedniego mocowanie, bo to dzięki niemu możliwe jest bezpieczne zawieszenie obrazu na ścianie.

Zdjęcie wydrukowane na papierze fotograficznym możemy również umieścić za szkłem zwykłym lub szkłem muzealnym, czy przezroczystą płytą plexi.

 

Oferujemy też klasyczne ramy oraz passe-partout, które uwydatnią wartość pracy. 

 

Zapraszamy do kontaktu z naszymi fachowcami, którzy przygotuja ofertę pod oczekwiania "skrojone na miarę" każdego indywidualnego zamówienia.

.

bottom of page