top of page

Wydruki Fine Art na papierze archiwalnym

Wydruki Fine Art zapewniają wyjątkową jakość fotografii, które mogą być eksponowane zarówno na różnego rodzaju wystawach, jak i w domach i mieszkaniach. Dzięki zastosowaniu najlepszych podłoży oraz tuszy jesteśmy w stanie zapewnić druk zdjęć pięknych i trwałych, spełniających oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Drukujemy zdjęcia na wiele sposobów, by efekt końcowy był w stu procentach dostosowany do Twoich potrzeb. Zapewniamy różne formaty, wykończenia i oprawy, a naszą specjalnością są cyfrowe powiększenia formatowe. Oferujemy rozwiązania dedykowane zarówno klientom indywidualnym, jak też firmom czy instytucjom. Najwyższa jakość wydruków Fine Art sprawia, że korzystają z nich agencje reklamowe, projektanci wnętrz, studia fotograficzne, galerie oraz muzea. 

AdobeStock_303003115.jpeg

Dlaczego wydruk
Fine Art

Wydruki Fine Art na papierach archiwalnych są nośnikiem idealnym do  zdjęć portretowych, przyrodniczych czy archiwalnych. Pozwalają także na tworzenia reprodukcji prac plastycznych. Nasi eksperci doradzą  jaka powinna być struktura papieru, jego odcień czy inne właściwości. Analiza docelowego efektu jest konfrontowana z możliwościami jakie  wydruk w laboratorium fotografia Lab.art.

Nasza realizacja druku zdjęć to :
 

  • powierzchnie od światowych marek, takich jak Epson, Hahnemuhle, Canson i wielu innych – oferujemy kilkadziesiąt różnych podłoży do wydruku zdjęć, spośród których wyselekcjonowaliśmy wyłącznie te najlepsze;

  • nowoczesne technologie dopasowane do potrzeb klienta, które zapewniają najwyższą jakość wydruku zdjęć;

  • najlepszy papier w postaci archiwalnych podłoży w technologii Epson Digigraphie, które dostosowane są do najwyższych standardów w zakresie fotografii cyfrowej.
     

Każde nawet najmniejsze zamówienie, lub najoryginalniejsza potrzeba Klienta jest przez nas traktowana indywidualnie, ku zadowoleniu każdej ze stron.

Nowoczesne wydruki
Fine Art uszlachetnione oprawą

Wydruk Fine Art, powinien mieć równie szlachetną oprawę fotografii, plakatów oraz grafik. Na życzenie  pokrywamy ich powierzchnię specjalną powłoką ochronną, przed zarysowaniami czy promieniami UV.

Możliwe jest też naklejenie powiększenia na dowolny nośnik, w tym plexi, lekką piankę lub aluminiową płytę kompozytową typu Dibond, który wyposażona została w mocowania pozwalające na wygodne zawieszenie obrazu na ścianie.

Wydruk zdjęcia na papierze możemy również umieścić za szkłem zwykłym lub muzealnym albo przezroczystą płytą plexi. Dysponujemy też dużym wyborem ram oraz passe-partout, które nadadzą pracy ostateczny sznyt i charakter. Dzięki temu zyskujesz niemal nieograniczone możliwości w zakresie eksponowania swojego dzieła – skontaktuj się z nami, przedstaw swoje potrzeby, a my zajmiemy się resztą!

bottom of page