top of page

Wydruk zdjęć
na płótnie (canvas)

Obraz na płótnie ze zdjęcia to nie tylko sposób na stworzenie wyjątkowej wystawy fotograficznej, ale również pięknej dekoracji wnętrza. Dlatego też w Holy-Art oferujemy wydruk na płótnie, korzystając z najlepszych materiałów oraz technologii. Jak to robimy?

Canvas to fotografia wydrukowana na specjalnym archiwalnym płótnie, zapewniającym trwałość nawet do 100 lat. Prace wykonujemy za pomocą druku najwyższej jakości, na urządzeniach marki Epson. Płótno naciągnięte jest na stabilne drewniane krosno malarskie, dzięki czemu tworzy się prosta i elegancka oprawa, nie wymagająca zastosowania dodatkowej ramy. Instalacja na ścianie odbywa się przy pomocy specjalnej, metalowej zawieszki.

Przede wszystkim – dla spektakularnego efektu. Wydruki na płótnie różną się od nowoczesnych, błyszczących fotografii. Praca nadrukowana na płótnie daje artystyczny efekt obrazu, wrażenie ciepła i miękkości. Wnosi do pomieszczenia, w którym jest wyeksponowana, niepowtarzalny klimat.

Fotografia typu Canvas przeznaczona jest do wykorzystania w galeriach, muzeach i na wystawach wewnętrznych. Zdjęcia na płótnie coraz częściej znajdują też zastosowanie w domach i mieszkaniach, których właściciele pragną osiągnąć efekt „klimatycznego wnętrza” i zyskać wyjątkową ozdobę salonu, sypialni czy jakiegokolwiek innego pomieszczenia.

Rewolucyjna technologia
druku zdjęć na płótnie

3.png

Druk canvas odbywa się przy wykorzystaniu najnowocześniejszych maszyn i technologii, w tym Digigraphie, która pozwala na cyfrową reprodukcję sztuki.

Specjalizujemy się w wykonywaniu cyfrowych powiększeń wielkoformatowych – zarówno dla klientów indywidualnych, jak i na zlecenie firm i instytucji: agencji reklamowych, projektantów wnętrz, studiów fotograficznych, galerii czy muzeów. Na życzenia klienta do wydruków możemy dołączyć certyfikat Digigraphie®.

AdobeStock_302030634.jpeg

Co wyróżnia nasze
zdjęcia na płótnie?

Jeżeli chcesz zyskać piękny obraz na płótnie ze zdjęcia, postaw na Holy-Art. Stosujemy najlepsze materiały i technologie, wychodząc naprzeciw potrzebom najbardziej wymagających klientów.

Możesz skorzystać z kilkudziesięciu różnych podłoży do druku canvas, które zostały specjalnie wyselekcjonowane spośród najlepszych, światowych producentów, takich jak: Epson, Hahnemuhle czy Canson.

Dzięki temu gwarantujemy zachowanie najwyższej jakości druku zdjęć na płótnie, jaka w obecnej chwili jest dostępna na świecie. Zostało to potwierdzone odpowiednimi certyfikatami i świadectwami oraz opinią wielu naszych zadowolonych Klientów – polskich i zagranicznych.

Najlepsze tkaniny
i profesjonalne oprawy

Oferujemy powiększenia cyfrowe, wykonywane na wielu różnych rodzajach papieru, pochodzącego od najlepszych, światowych producentów. Proponujemy wydruki na archiwalnych podłożach, z wykorzystaniem drukarek Epson Stylus.

Wszelkiego rodzaju fotografie, plakaty oraz grafiki możemy oprawić i uszlachetnić na wiele sposobów. Ich powierzchnię możemy pokryć powłoką chroniącą pracę przed UV oraz zarysowaniami. Powiększenie można naciągnąć na Blejtram, który posiada z tyłu odpowiednie mocowanie, umożliwiające wygodne zawieszenie pracy na ścianie. Wydruk możemy również oprawić w ramy drewniane lub aluminiowe.

bottom of page